Ankieta

 

Czy lubisz swoją gminę ?

  • Tak
  • Nie
 
 

Wyszukiwarka

 
 
 

Aktualności

Ogłoszenie Wójta Gminy Iwierzyce
16.02.2018
otwarty nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansowego w formie dotacji z budżetu Gminy Iwierzyce na rozwój sportu na terenie Gminy Iwierzyce w roku 2018 więcej
Ostrzeżenie meteorologiczne
16.02.2018
Marznące opady więcej
Wojskowy Komendant Uzupełnień w Mielcu
01.02.2018
prowadzi nabór ochotników do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych, podoficerów i oficerów. więcej
ZARZĄDZENIE Nr 0050/191/2018
31.01.2018
w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz w postępowaniu uzupełniającym a także terminów składania dokumentów do przedszkoli lub innych form wychowania przedszkolnego i klas pierwszych więcej
ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO
30.01.2018
Informacja dotycząca jubileuszu 50-lecia małżeństwa
26.01.2018
Akademia Piłkarska dla dzieci
23.01.2018
Ogłaszamy nabór do Akademii Piłkarskiej dla dzieci z gminy Iwierzyce. więcej
Rusza powiatowy plebiscyt na najlepszych sportowców z terenu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego
15.12.2017
Zmiany w systemie odbioru odpadów
12.12.2017
Zaproszenie do udziału w projekcie
09.11.2017
"Podkarpacka motywacja osób niepełnosprawnych" więcej

W Olchowej ruszyła budowa kanalizacji


We wtorek 11 lipca, uroczystego wbicia pierwszej łopaty pod budowę kanalizacji dokonali przedstawiciele Urzędu Gminy w Iwierzycach: Przewodniczący Rady Gminy Ryszard Pazdan, Wójt Bogusław Mucha, Inspektor ds. inwestycji Ewa Żurad, sołtys wsi Olchowa Janusz Majka oraz przedstawiciele firmy wykonawczej.

Rozpoczęto realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej..."


Z dniem 03 lipca 2017 r. rozpoczęto roboty budowlane w ramach zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowościach Olchowa i Sielec – aglomeracja Iwierzyce”.

Obecnie prace prowadzone są w miejscowości Sielec. Prace te polegają na przebudowie istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej tj. wymiana rur z mniejszych średnic na większe. Długość przebudowywanej sieci kanalizacyjnej – 2 245 m.

Drugim etapem prac będzie budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przyłączami, rurociągami tłocznymi, pompowniami ścieków z ich zasilaniem elektrycznym w miejscowości Olchowa.

Spotkanie informacyjne dot. budowy kanalizacji

 

 

We wtorek 20 czerwca br. odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące rozpoczęcia robót budowalnych związanych z siecią kanalizacyjną, realizowanych w ramach projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowościach Olchowa i Sielec – aglomeracja Iwierzyce”. Na zaproszenie Wójta Gminy Iwierzyce  licznie odpowiedzieli mieszkańcy i właściciele posesji zlokalizowanych na obszarze prowadzenia robót.

Udział w spotkaniu wzięli także  przedstawiciele firmy wykonawczej robót Paweł Lisowski Zakład Instalacyjno-Budowlany LIS-BUD oraz Inspektor Nadzoru Henryk Lasek  INSTALEX ZAKŁAD ROBÓT WOD KAN CO I GAZ. Przedstawiono harmonogram realizacji robót oraz omówiono prace, które wykonywane będą w ramach poszczególnych zadań/lokalizacji. Mieszkańcy uzyskali informacje o zasadach wykonywania przyłączy oraz procedurze podłączania posesji do sieci kanalizacyjnej.

 

Rozpoczęcie podpisywania umów o wykonanie przyłącza do sieci kanalizacyjnej budynków w ramach projektu.

Informujemy, iż z dniem 20.06.2017 r. rozpoczęto podpisywanie umów o wykonanie przyłącza do sieci kanalizacyjnej budynków w ramach projektu pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowościach Olchowa i Sielec – aglomeracja Iwierzyce”.

 
 
Urząd Gminy w Iwierzycach, 39-124 Iwierzyce 80, (017) 745 59 50 fax (017) 2221444 gmina@iwierzyce.pl