Ankieta

 

Czy lubisz swoją gminę ?

  • Tak
  • Nie
 
 

Wyszukiwarka

 
 
 

Aktualności

Zaproszenie
24.11.2017
na sesję Rady Gminy w dniu 29.11.2017 r. więcej
Informacja Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo 5 Gmin
21.11.2017
o możliwości składania wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” więcej
"CHCĘ PANU ŚPIEWAĆ"
14.11.2017
Koncert laureatów. więcej
Informacja Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo 5 Gmin
09.11.2017
informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów ... więcej
Zaproszenie do udziału w projekcie
09.11.2017
"Podkarpacka motywacja osób niepełnosprawnych" więcej
Informacja
02.11.2017
LGD Partnerstwo 5 Gmin realizuje cykl spotkań dla mieszkańców obszaru LSR przed planowanymi naborami wniosków. więcej
INFORMACJA
24.10.2017
W dniu 13 listopada 2017 r. Urząd Gminy w Iwierzycach będzie nieczynny. więcej
Informacja o realizacji zadania
13.10.2017
pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Iwierzyce w roku 2017 ” więcej
OGŁOSZENIE
26.09.2017
Dezynfekcja i płukanie gminnej sieci wodociągowej więcej
Gminny Ośrodek Kultury w Wiercanach ogłasza
18.09.2017
zapisy do wszystkich form zajęciowych więcej

W Olchowej ruszyła budowa kanalizacji


We wtorek 11 lipca, uroczystego wbicia pierwszej łopaty pod budowę kanalizacji dokonali przedstawiciele Urzędu Gminy w Iwierzycach: Przewodniczący Rady Gminy Ryszard Pazdan, Wójt Bogusław Mucha, Inspektor ds. inwestycji Ewa Żurad, sołtys wsi Olchowa Janusz Majka oraz przedstawiciele firmy wykonawczej.

Rozpoczęto realizację zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej..."


Z dniem 03 lipca 2017 r. rozpoczęto roboty budowlane w ramach zadania „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowościach Olchowa i Sielec – aglomeracja Iwierzyce”.

Obecnie prace prowadzone są w miejscowości Sielec. Prace te polegają na przebudowie istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej tłocznej tj. wymiana rur z mniejszych średnic na większe. Długość przebudowywanej sieci kanalizacyjnej – 2 245 m.

Drugim etapem prac będzie budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przyłączami, rurociągami tłocznymi, pompowniami ścieków z ich zasilaniem elektrycznym w miejscowości Olchowa.

Spotkanie informacyjne dot. budowy kanalizacji

 

 

We wtorek 20 czerwca br. odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące rozpoczęcia robót budowalnych związanych z siecią kanalizacyjną, realizowanych w ramach projektu „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowościach Olchowa i Sielec – aglomeracja Iwierzyce”. Na zaproszenie Wójta Gminy Iwierzyce  licznie odpowiedzieli mieszkańcy i właściciele posesji zlokalizowanych na obszarze prowadzenia robót.

Udział w spotkaniu wzięli także  przedstawiciele firmy wykonawczej robót Paweł Lisowski Zakład Instalacyjno-Budowlany LIS-BUD oraz Inspektor Nadzoru Henryk Lasek  INSTALEX ZAKŁAD ROBÓT WOD KAN CO I GAZ. Przedstawiono harmonogram realizacji robót oraz omówiono prace, które wykonywane będą w ramach poszczególnych zadań/lokalizacji. Mieszkańcy uzyskali informacje o zasadach wykonywania przyłączy oraz procedurze podłączania posesji do sieci kanalizacyjnej.

 

Rozpoczęcie podpisywania umów o wykonanie przyłącza do sieci kanalizacyjnej budynków w ramach projektu.

Informujemy, iż z dniem 20.06.2017 r. rozpoczęto podpisywanie umów o wykonanie przyłącza do sieci kanalizacyjnej budynków w ramach projektu pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami budowlanymi w miejscowościach Olchowa i Sielec – aglomeracja Iwierzyce”.

 
 
Urząd Gminy w Iwierzycach, 39-124 Iwierzyce 80, (017) 745 59 50 fax (017) 2221444 gmina@iwierzyce.pl